STRONA GŁÓWNA
O SZKOLE
Kontakt
 Zobacz naszą szkołę
Ceryfikaty
Historia
Pracownicy
Biblioteka
Świetlica szkolna
Pedagog szkolny
Stołówka szkolna
Liga Ochrony Przyrody
Zajęcia pozalekcyjne
Recykling
WYDARZENIA
Z życia szkoły
Realizowane projekty
Uroczystości
Konkursy
Akcje
Wycieczki
DLA UCZNIA
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Osiągnięcia
Prace uczniów
DLA RODZICÓW
Ubezpieczenie
Rekrutacja
Rada Rodziców
Dokumenty szkolne
Ważne linki
bip

AKTUALNOŚCI

Uwaga
Ze względu na zmianę lokalizacji szkoły
od dnia 1 lipca
nastąpi tymczasowe wyłączenie
numeru tel. 32 769 57 64.
Prosimy o kontakt:
32 769 51 08
785 937 098.

Wspieraj talenty dzieci!
     
Wspieraj talenty dzieci!
Zobacz filmy naszej szkoły i zagłosuj na dziecięce talenty!
https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/32-wojkowice
Pamiętaj, że możesz głosować 1 raz dziennie i udostępniać filmy lub prezentacje znajomym!
Czekamy na Twój głos :-)




     Moi kochani Uczniowie rok szkolny 2016/2017 dobiega wielkimi kroczkami do końca. Już niedługo Wasze oczekiwane i upragnione WAKACJE.  Życzę więc Wam, aby ten czas był naprawdę wspaniały i wyjątkowy. By niecodzienne miejsca, swym urokiem was zachwycały. Dużo słonka na niebie, przyjaciół wielu ,byście bezpiecznie dotarli do każdego celu .

Udanych i bezpiecznych wakacji.

Sylwia Stępień
Pedagog SP 3



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP3
W II SEMSTRZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Szczebel konkursu

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

klasa

Międzynarodowy

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”


wyróżnienie



Krzysztof Wróbel

Kamil Kopiński

Bartosz Opalla

Zuzanna Mazur

IV

IV

V

VI

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangurek”

bardzo dobry wyróżnienie

Tomasz Radzimski Julia Pawliczak

IIIc IIIb

Ogólnopolski










Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg - Polska Piastów 

wyróżnienie

Bartosz Opalla

V

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „Memory Master”

laureat II stopnia

laureat II stopnia

laureat III stopnia

wyróżnienie

Kamil Kopiński

Lena Czarny

Krzysztof Wróbel

Weronika Jeziorowska

Maja Kiciak

Zuzanna Mazur

IV

IV

IV

IV

V

VI

Blog SKO

wyróżnienie

Szkolny Blog SKO


Ogólnopolski Konkurs „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

laureat

Igor Kotarski

IIa

Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek”

laureat

Igor Kotarski

IIa

Extra stołówki

II miejsce

SP3


Eko –konkurs Auchan

Kwalifikacja do finału (do10 najlepszych prac)

IIIb

Wojewódzki








Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego

udział w II etapie

Julia Michalik

V

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki (I+II semestr)

finalista

Zuzanna Mazur

VI

Konkurs plastyczny ,,Moje miasto widziane moimi oczami”

wyróżnienie

Eliza Chmera

IIb

Konkurs ,,Czytam książki – Centkiewiczowie”

wyróżnienie

Kamil Siudak

IIb

Powiatowy








Zawody w mini siatkówkę dziewcząt

III miejsce

Natalia Sitko

Zofia Zasadzień

Julia Kostrzewa

Emilia Wylężek

Magdalena Gruszka

Gabriela Magdziak

Natalia Grzebieluch

Laura Dolot

Oliwia Nowak

Pażdzierniok Natalia

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V

VI

V

V

Zawody w mini siatkówkę chłopców


IV miejsce

Kamil Sitko

Kamil Nikodem

Dawid Manterys

Igor Berez

Igor Dziedzic

Damian Ruszczyk

Jakub Wdzięczny

Jakub Rebeś

Dawid Grabda

Lucjan Bregida

VI

VI

VI

VI

V

VI

VI

VI

V

VI

Zawody w mini piłkę nożną chłopców

III miejsce

Kamil Sitko

Kamil Nikodem

Dawid Manterys

Igor Berez

Igor Dziedzic

Jakub Wdzięczny

Damian Ruszczyk

Miłosz Manterys

VI

VI

VI

VI

V

VI

VI

IV

Zawody tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce

Natalia Sitko

Zofia Zasadzień

Emilia Wylężek

VI

VI

VI

Powiatowy Konkurs „Na najpiękniejszą pisankę wielkanocną” organizowany przez MOK w Wojkowicach

II kategoria: I miejsce II miejsce

Marta Grad

Nikola Ptaszek

IV

IV

Regionalny

Regionalny konkurs literacko- historyczny Historia mojej rodziny

wyróżnienie

Amelia Szafrańska

IV

Zawody tenisa stołowego dziewcząt

(rejonowy)

II miejsce

Natalia Sitko

Zofia Zasadzień

Julia Kostrzewa

VI

VI

VI

Międzygminny









Zawody w mini siatkówkę dziewcząt

I miejsce

Natalia Sitko

Zofia Zasadzień

Julia Kostrzewa

Emilia Wylężek

Magdalena Gruszka

Gabriela Magdziak

Natalia Grzebieluch

Laura Dolot

Oliwia Nowak

Październiok Natalia

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V

VI

V

V

Zawody tenisa stołowego dziewcząt

I miejsce

Natalia Sitko

Zofia Zasadzień

Julia Kostrzewa

VI

VI

VI

Zawody w mini siatkówkę chłopców









I miejsce










Kamil Sitko

Kamil Nikodem

Dawid Manterys

Igor Berez

Igor Dziedzic

Damian Ruszczyk

Jakub Wdzięczny

Jakub Rebeś

Dawid Grabda

Lucjan Bregida

VI

VI

VI

VI

V

VI

VI

VI

V

VI

Zawody w mini piłkę nożną chłopców

I miejsce

Kamil Sitko

Kamil Nikodem

Dawid Manterys

Igor Berez

Igor Dziedzic

Jakub Wdzięczny

Jakub Rebeś

Jakub Jaros

Miłosz Manterys

VI

VI

VI

VI

V

VI

VI

VI

IV

Międzygminny Konkurs Ortograficzny w SP Dobieszowice

II miejsce

Igor Kotarski

IIa

Międzygminny konkurs recytatorski

I miejsce

Milena Misiewicz

IIb

Miejski









Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „MÓJ MIŚ”

wyróżnienia


Magdalena Czarnota

Igor Kotarski

IIa

IIa

Konkurs Gminny „ Kartka i pisanka wielkanocna”

I miejsce


Magdalena Czarnota

IIa

Konkurs plastyczny „Dziecko jako młody świadek”


I miejsce

II miejsce

III miejsce

Julia Wielgus

Nikola Pander

Urszula Przybycień

IIa

IIa

IIa

I miejsce 

II miejsce

III miejsce

Joanna Surowiec

Magdalena Piasny 

Alicja Radziszewska

IIIb

IIIb

IIIb


Konkurs Recytatorski Mały OKR 2017

I miejsce


II miejsce

Milena Misiewicz (udział w etapie wojewódzkim)

Magdalena Piasny

IIb


IIIb

Szkolny

Szkolny konkurs ortograficzny „Szkolna corrida”





I miejsce


II miejsce

III miejsce

Natalia Sitko


Magdalena Gruszka


Zuzanna Mazur

Zofia Kulik

Maja Kania

VI

VI

VI


VI

VI

Szkolny konkurs „Mistrz mowy polskiej”


I miejsce

II miejsce

III miejsce


Zuzanna Góral

Julia Michalik

Natalia Grzebieluch Ewelina Podpłomyk

IV

V

V

V

Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze

Kategorie:

Klasy II – III

Klasy IV -VI



I miejsce

II miejsce

III miejsce

Tomasz Radzimski

Hubert Hołubowicz

Paweł Opydo

IIIc

IIIc

IIb

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Małgorzata Wenerska

Amelia Siemińska

Zuzanna Mazur

VI

V

VI

Konkurs ,,Hotelik dla owadów”

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Kamil Siudak

Amelka Chorągwicka

Zofia Cichoń

IIb

IIb

IIb

Konkurs szkolny „Czytam doskonale”

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Kajetan Pikuła

Tomasz Radzimski

Urszula Przybycień

IIb

IIIc

IIa

Zawody w mini piłkę nożną z okazji Dnia Dziecka

I miejsce

Reprezentacja chłopców z klasy VI


Zawody w mini piłkę nożną z okazji Dnia Dziecka

II miejsce

Reprezentacja chłopców z klasy V


Zawody w mini piłkę koszykową z okazji Dnia Dziecka

I miejsce

Reprezentacja dziewcząt z klasy VI


Zawody w mini piłkę koszykową z okazji Dnia Dziecka

II miejsce

Reprezentacja dziewcząt z klasy V


Rozgrywki sportowo - rekreacyjne z okazji Dnia Dziecka

I miejsce

Reprezentacja uczniów z klasy V


Rozgrywki sportowo- rekreacyjne z okazji Dnia Dziecka

I miejsce

Reprezentacja uczniów z klasy VI





Szanowni Państwo

    Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie informuje, że Punkt Konsultacyjny w Wojkowicach jest czynny w dniach:

Poniedziałki – w godzinach 10.00-17.00- Psycholog
Środy- w godzinach 13.00-16.00 – Pedagog- Oligofrenopedagog
Czwartki- w godzinach 10.00-17.00- Psycholog

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 32 267 43 52



Zapraszamy do zapoznania się
z informacjami dotyczącymi reformy edukacji:

Reforma edukacji - MEN

Reforma edukacji - Kuratorium Oświaty w Katowicach

Broszura "D


Zapraszamy do zapoznania się
z "Analizą SWOT" dotyczącą zmian
w systemie oświaty w Wojkowicach
(czytaj)



Nasza szkoła na Facebooku

      Jest nam miło poinformować, że od pewnego czasu można nas " śledzić" także na Facebooku. Na naszym szkolnym profilu znajdziecie wszystkie aktualności oraz najważniejsze informacje z życia szkoły. Zapraszamy do polubienia i obserwowania.
A. Możdżeń



SZKOŁA W AKCJI
FACEBOOK

TENIS 10

FUNDACJA ROSA
fundacja
SKO
ODKRYWCA
ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

BEZPIECZNIE NA DRODZE
SZKOŁA Z KLASĄ
LEGO COGITO AGO
NAUCZYCIEL Z KLASĄ
UCZNIOWIE Z KLASĄ
SZKOŁA BEZ PRZEMOCY
obrazek_23
PROJEKT
logo_projekt

Administrator strony - Izabela Hołaj